מאפרת מקצועית במרכז

מה עושה הטבע? מה שהוא רוצה. מה שיוצא לו. לפעמים אין סיבה לגעת במעשיו חוץ מאשר להותירם על כנם. להודות ולברך עליהם. לפעמים יש רצון וסיבה לשנות את מעשיו- להוסיף או לגרוע, להבליט או להבליע, להדגיש או לטשטש- כל מה שעושים באיפור מקצועי. מאפרת מקצועית במרכז מעצבת את פני המאופרות (ו- תתפלאו?!- גם המאופרים) בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות.

יופי של איפור- זו תמצית הסיפור

מאפרת מקצועית יודעת להתאים לכל סוג ומבנה פנים את האיפור המתאים ביותר, כך שיודגש בו היופי ויועם ואף ייעלם כל מה שמעיב עליו. לפעמים די בנגיעה אחת רכה של מכחול דק על מנת להעניק לאיבר בפנים את הדגש המעצים את יופיו.
נשים מבקשות להתאפר לקראת אירועים שונים ולא אחת- ללא כל קשר אליהם אלא כחלק מהטיפוח השגרתי שלהן.
איפור מיוחד הוא איפור כלות. לקראת ליל הכלולות, ולמעשה לקראת כל היום כולו או אף לפניו, כשעורכים צילומים, חשוב שהאיפור יחזיק מעמד למשך שעות ממושכות. מאפרת מקצועית במרכז מאומנת ומיומנת באיפור בכלל ובאיפור כלות בפרט.

גם הבדל קטן הוא הבדל משמעותי

לא פעם גם הבדל קטן ודק הוא הבדל מהותי ומשמעותי – על כך ודאי עשויות להעיד אין-ספור כלות שחנה אביב – מאפרת מקצועית בעלת ניסיון במרכז הארץ, איפרה אותן והמשוב החם והמחמיא שלהם נותן זריקת מרץ ועידוד להמשיך לעשות את הטוב ואת היפה ביותר שהמקצוע המיוחד הזה מזמן לעוסקים בו.

מאפרת מקצועית במרכז – ייעוץ מקצועי

חלק בלתי נפרד מהאיפור הוא הייעוץ, הטיפים, השיקוף של המאופרת בעיני המאפרת. מאחר שהאיפור הוא המעטפת החיצונית, הנגלית, היא זו המשקפת גם את מה שמתחת לשכבת הציפוי. משום כך אני רואה את הייעוץ כחלק מהותי מהאיפור, הם לגבי טיפוח העור, הן לגבי עיצוב הגבות, התאמת צבעים ועוד.
נשים רבות- מניסיון ומעדות- חשות כי לאיפור יש חלק חשוב ביותר לא רק בעיצוב מראה פניהן אלא בתחושת הביטחון שמשרה עליהן הידיעה והתחושה כי הן הקדישו זמן וייחדו אותו לטיפוח הפנים ולאיפורן. משום כך אני רואה עצמי מחויבת לאפשר להן להיראות יפות, מטופחות מהודרות כפי שהן מצפות להיראות בכלל ולאחר האיפור בפרט.

תהליך האיפור הוא, במהותו, תהליך משתף, שבו כל מי שמפקידה את פניה בידיי יודעת מראש כי שמורה לה זכות המלה הראשונה והאחרונה (ושל כל המלים שבין התחלה לסיום) בנושא האיפור. אני נגישה וזמינה עבורן כדי לזמן להן את האיפור לא רק כטיפול אלא בעיקר כחוויה.

 

לחצו כאן למידע נוסף על מאפרת בשוהם עד הבית