מאפרת בנס ציונה

והרי ידיעה שהתקבלה זה אתה. בכדי להתאפר באופן מקצועי אין צורך להגיע למרכז. לידיעתכן- תושבות נס ציונה   מאפרת מקצועית בנס ציונה מייתרת את הצורך לנסוע במיוחד בכך אתן יכולות לחסוך שניים מהמשאבים היקרים ביותר לכל אדם- זמן הכסף (השלישי, או, בעצם הראשון הוא, כמובן- בריאות…).

האיפור המקצועי שלי מועשר בתוסף המעניק לו לא רק ערך מוסף אלא הופך אותו לאיכותי במיוחד: השילוב של אהבת אדם ואהבת המקצוע, שתי אהבות המתמצות באהבה אחת גדולה.

מטרת האיפור

המטרה שלי באיפור היא לאפשר לנשים להיראות כפי שהן חולמות ומצפות להיראות: הכי יפות שהן יכולות להיות. באיפור שלי אני משקיעה לא רק מחשבה מושכלת ובחירה מדויקת של תכשירים. אני לא רק שוקלת היטב את סוג החומר ואת כמותו, את האופן שבו הוא יימרח או ייצבע על הפנים אלא בעיקר איך הוא יחדד ויעצים את האפקט של הפנים תוך כדי הבלעת ואף העלמת  פגמים שונים, גם אם מדובר בקמט או בחריץ  קטנים ודקים.

מאפרת מקצועית בנס ציונה – נעים מאוד, זו  אני, חנה אביב – תשמח לשרת אתכן לקראת אירוע חגיגי או בכל (סתם) יום של חול, עם סיבה מיוחדת או בלעדיה. איפור זמני או איפור קבוע. מלא או חלקי.

מגיע לכן הטוב ביותר

לבד מהאיפור אעשיר אתכן בידע, בטיפים, בעצות ובהמלצות לשיפור המראה ולתחזוקת האיפור כדי להאריך ולמעשה לשמר את האפקט שלו. האפקט והאפקטיביות של האיפור כרוכים באופן ברור וישיר בטיבו ובאיכותו. כמי שמחויבת ללא פשרות לטיב ולאיכות, אני לא חוסכת דבר ומשקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להעמיד לרשות לקוחותיי את המוצרים ואת השירות הטוב ביותר.

אני מתחדשת ומתעדכנת באופן קבוע ושוטף במלה האחרונה בתחום האיפור –  חומרים, תכשירים, טכניקות, שיטות כאשר תודעת השירות המיטבי עומדת בבסיס העבודה שלי ומהווה את אחד מאדני היסוד שאליו היא מושתתת.

הפרדוכס של האיפור

אף שהאיפור הוא גלוי וחשוף ואולי דווקא משום כך, גלום בו גם פרדוכס, היות שהוא משקף את הדברים הפנימיים, הסמויים מן העין כמו סיב אופטי: תחושות, רגשות, אופי. דווקא