מאפרת במרכז

יש נשים שמזלם שיחק להן .וכמו המשפט כל המוסיף גורע כך יהיה אם נוסיף להן איפור.אבל לפעמים יש רצון וסיבה להתאפר, להוסיף או לגרוע, להבליט או להבליע, להדגיש או לטשטש- כל מה שעושה מאפרת מקצועית עד הבית.
מאפרת במרכז מעצבת את פני המאופרות בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות

יופי של איפור- זו תמצית הסיפור

מאפרת טובה יודעת להתאים לכל אישה את האיפור המתאים ביותר, כך שיודגש בה היופי ואף ייעלם כל מה שפחות. לפעמים די בנגיעה אחת רכה של מכחול דק על מנת להעניק לאיבר בפנים את הדגש המעצים את יופיו.
נשים מבקשות להתאפר לקראת אירועים שונים ולא אחת- ללא כל קשר אליהם אלא כחלק מהטיפוח השגרתי שלהן.
איפור מיוחד הוא איפור כלות. לקראת ליל הכלולות, ולמעשה לקראת כל היום כולו או אף לפניו, כשעורכים צילומים, חשוב שהאיפור יחזיק מעמד למשך שעות ממושכות. מאפרת מקצועית במרכז מאומנת ומיומנת באיפור בכלל ובאיפור כלות בפרט.

הבדל קטן יכול לחולל שינוי גדול

לא פעם גם הבדל קטן ודק הוא הבדל מהותי ומשמעותי – על כך ודאי עשויות להעיד אין-ספור כלות שחנה אביב, מאפרת במרכז הארץ, איפרה אותן והמשוב החם והמחמיא שלהם נותן זריקת מרץ ועידוד להמשיך לעשות את הטוב ואת היפה ביותר שהמקצוע המיוחד הזה מזמן לעוסקים בו.

מאפרת במרכז – ייעוץ מקצועי

חלק בלתי נפרד מהאיפור הוא הייעוץ, הטיפים, השיקוף של המאופרת בעיני המאפרת. מאחר שהאיפור הוא המעטפת החיצונית, הנגלית, היא זו המשקפת גם את מה שמתחת לשכבת הציפוי. משום כך אני רואה את הייעוץ כחלק מהותי מהאיפור, הם לגבי טיפוח העור, הן לגבי עיצוב הגבות, התאמת צבעים ועוד.
נשים רבות- מניסיון ומעדות- חשות כי לאיפור יש חלק חשוב ביותר לא רק בעיצוב מראה פניהן אלא בתחושת הביטחון שמשרה עליהן הידיעה והתחושה כי הן הקדישו זמן וייחדו אותו לטיפוח הפנים ולאיפורן. משום כך אני רואה עצמי מחויבת לאפשר להן להיראות יפות, מטופחות מהודרות כפי שהן מצפות להיראות בכלל ולאחר האיפור בפרט.
תהליך האיפור הוא, במהותו, תהליך משתף, שבו כל מי שמפקידה את פניה בידיי יודעת מראש כי שמורה לה זכות המלה הראשונה והאחרונה (ושל כל המלים שבין התחלה לסיום) בנושא האיפור. אני נגישה וזמינה עבורן כדי לזמן להן את האיפור לא רק כטיפול אלא בעיקר כחוויה.