איפור אופנה

איפור להפקת אופנה – מלאת אנרגיה

זה התחום האהוב על חנה, החל מהתארגנות של הבוקר להגיע לסט לראות את כל המשתתפים מגיעים עם הסיפורים שלהם לראות איך הסט נבנה , להכיר את הדוגמנים ועד לסיום של 12 שעות עבודה בסיום היום המדהים .
בכלל בימים שיש לה הפקות אופנה היא מלאת אנרגיה, ויכולה להיות על הסט 24 שעות ולא להתעייף

איפור אופנה – ליצור דברים מיוחדים לחשוב ולייצר זה גורם לאושר אילעי

הרבה פעמים חנה תוך כדי האיפור מגיעה לתובנות של איך להגיע לסוג מסויים של איפור או צבע ומרגישה שגילתה עוד משהו חדש שלא ידעה , בעולם של הפקות אופנה תמיד יש מקום של להמציא או להתנסות כדי להגיע למרקם מסויים מה שאין לנו שאנחנו עובדים מול לקוחה לאיפור ערב/כלות , וזה בגלל שאין חוקים של איפור אופנה אפשר לצאת עם זויות חדות בלי טשטושים או להשתמש בצבעים נועזים (הכל תלוי כמובן בקונספט של הצילומים ).
בדר"כ שהיא מגיעה לסט היא מתחילה בלהוציא מהמזוודה את כל האיפור , (לאחר שתיית קפה של בוקר) בדר"כ הצוות הוא קבוע הצלם מעצב שיער סטייליסט וגם אם יש צוות חדש היא תמיד שמחה להכיר עוד שמות חדשים מתעשייה.
עד שמתחילים עם ההכנות של איפור ושיער מתעדכנים על מה שהולך להיות היום על הקונספט של הצילומים ואיך שהיום הולך להתחלק.
מגיע השלב של האיפור והשיער בדר"כ שעתיים של עבודה  ואז הסטייליסט מתחיל/ה להלביש את הדוגמן/ית ומתחילים הצילומים הטסטים של איך יוצא והאם ישנם תיקונים של איפור והשיער אם יש צורך ,
לרוב יום הצילומים נא בין 10-12 שעות עבודה

מאפרת הפקות אופנה – אז מה חשוב בעת העבודה על הפקת אופנה?

ליצור סקרנות ועניין בקרב הצופים – הפקת אופנה מופקת לרוב לצורך צילום קטלוג, עיתון, תוכנית טלוויזיה, מגזין או שיתוף פעולה למטרת הגדלת תיק עבודות.
סדרת הצילומים מעוניינת לקדם רעיון, מוצר או קולקציה באמצעות צילום המשלב פרזנטורים – דוגמנים או שחקנים עם אקססוריז ובגדים מתאימים.
הפקות האופנה הינן מגוונות ביותר, למען האמת- אין גבול לאפשרויות הקיימות בתחום הפקות האופנה – יש הפקות אשר מקדמות בגדי ים, הפקות אשר מקדמות מותגים מסוימים, הפקות איפור אשר כוללות צילום פנים ושילוב צבעים ואלמנטים שונים כמו הדבקת קישוטים על הפנים, צביעת גבות ועוד.

בחירת הרעיון להפקת האופנה דורשת חשיבה יצירתית משום שמטרתה לגרום לסקרנות ועניין בקרב הצופה.
על מנת להצליח לרגש ולצור עניין באמצעות הצילומים, מקפידים יוצרי ההפקות לעקוב אחר מגמות האופנה אשר משתנות באופן תדיר ושואבים השראה מערוצי אופנה, מגזינים, מחו"ל ועוד.

איך מתרחש תהליך איפור אופנה בהפקות אופנה?

איפור זו שפה חזותית שעוזרת להעביר את המסר ולכן הוא חייב להשתלב באופן מושלם עם הקונספט של ההפקה ועם כל האלמנטים המרכיבים אותו.
לאחר בחירת הרעיון – בחירת הדוגמן, השחקן או הדוגמנית המתאימים, האביזרים, הסטיילינג, מיקום הצילומים וכו', מגיע שלב בחירת האיפור.
סגנון האיפור, הצבעים והמרקמים אמורים להתאים לרעיון של כל ההפקה וכך לקדם את המסר הטמון בה.
לאיפור יש משקל משמעותי ולכן, יש לבחור במאפרת מקצועית ובעלת ניסיון בתחום איפור להפקות.
מעבר לידע ולמקצועיות בתהליך האיפור, על המאפרת להשתמש בחומרי האיפור האיכותיים ביותר בשוק ולהבין את אופיים של הצילומים.
האיפור המקצועי הינו הפקה שלמה – עליו להדגיש חלקים בפנים, לטשטש את החלקים הפחות יפים, לצור זוויות יוצאות דופן (בהתאם לצרכי ההפקה) ועוד.
לעבוד בשיתוף פעולה עם הצלם והסטייליסט, מאפרת מקצועית תוכל להבין את רצונם של הצלם והסטייליסט אשר ינחו אותה בתהליך האיפור ויגידו לה אילו מה הסגנון המועדף ומה התוצאה הרצויה.
המאפרת תוכל לספק ייעוץ והכוונה, להציע רעיונות חדשים ולנהל מעין סיעור מוחות עם בעלי המקצוע. כמו כן, תהיה המאפרת גם סטייליסטית ותדע כיצד להתאים את האביזרים המתאימים והדרושים להפקה.

 

מאפרת הפקות אופנה – מעוניינים ליצור הפקה מרגשת?

אם אתם מעוניינים לצור הפקה מרשימה ומרתקת עם איפור איכותי, אתם מוזמנים לפנות אל חנה אביב.
חנה הינה מאפרת מקצועית אשר מתמחה בתחומים: איפור כלות ואיפור אופנה והיא בעלת ניסיון רב בתחום הפקות האופנה.

הפקת אופנה ויקטוריאנית
פרויקט גמר במכללת "מגמות פלוס". מאחורי הרעיון עמד קונפסט של שדרוג העיצוב במגזר הדתי לאופנה של ‏פעם.‏

שנות ה20 ב2012
כובעים, תחרות, עיטורים גרפיים ושמלות צ'לרסטון, עם איפור מעושן ושפתיים מודגשות חוזרים ובגדול.‏

מגזין ביג טיים ינואר

אופנת הילה – חורף 2013
 
אופנת סול