איפור עד הבית

מוזמנת לאירוע? עתידה לשאת דברים בכנס מקצועי? מתכוננת לצילום?

על מנת לאפשר לכן להתאפר במקום ובזמן הנוחים לכן אני מציעה שירות איפור עד הבית.
נשים רבות יודו ויתוודו – גם אם לא בראש חוצות אלא בשיחות נשים קטנות ואולי רק בינן לבין עצמן – כי איפור הוא אקט אישי, במובנים רבים אף אינטימי. כל אישה רגישה לפניה, חשה וחושבת שיש מה לשפר בהן, ואין כמו איפור מקצועי כדי לעשות זאת.

יתרונות באיפור עד הבית:

  1. ביתכן הוא מבצרכן. המקום שבו אתן חשות בנוח.
  2. איפור בבית מתבצע ללא מבטים חודרניים ופולשניים…
  3. איפור בבית מאפשר לבצע ניסוי וטעייה באופן חופשי ומשוחרר
  4. איפור בבית מאפשר ליהנות מערך מוסף כגון קבלת עצות וטיפים שונים, התאמת האיפור להיצע העשיר של הביגוד המצוי במלתחה האישית.
  5. איפור בבית מאפשר למאופרת ולמאפרת גם יחד להרגיש נוח.

כאשר האיפור מתבצע בביתן, נשים רבות נפתחות יותר לעצמן וכלפיי. הפתיחות מאפשרת התאמה מדויקת וטובה יותר של סוג האיפור והופכת את העבודה המשותפת לנעימה ורגועה. כשמתבצעת מלאכת האיפור- אין כמו לשוט על מי מנוחות.
היופי הוא לעולם בעיני המתבונן ומה שיפה בעיני פלונית (הלקוחה) לא בהכרח יפה בעיניי אלמונית (המאפרת…) לכן הודות לדו-שיח גלוי ופתוח אנחנו מגיעות לעמק השווה של היופי ושם רואות אין בעין את מה שהכי יפה הכי מתאים והכי הולם את הפנים בעיני שתינו.

לא הבל היופי

אלמלא היה היופי כה חשוב בכלל ולנשים בפרט, סביר להניח כי הן לא היו מייחדות זמן ומשקיעות כסף במאמץ ובניסיון להעשיר ולהעצים את יופין באיפור. טבעי שכל אישה תרצה להוסיף באמצעות האיפור את מה שחסך או החסיר ממנה הטבע.
כמי שעוסקת מזה שנים באיפור, אני יודעת עד כמה חשוב הוא היופי ועד כמה רחוק מוכנות נשים ללכת כדי להתייפות. כאשר אני מוזמנת להגיש את שירות האיפור המקצועי בבית הלקוחות אני רואה עצמי כמי שמופקדת בידיה מלאכת קודש: לאפר נשים כדי שייראו יפות כמו שהן רוצות להיראות.
איפור עד הבית מאפשר לכן ליהנות משירות מקצועי בתנאים הנוחים לכן ביותר.

חנה אביב הינה מאפרת מקצועית המתמחה באיפור לאירועים בכלל ובאיפור לכלות בפרט!

 

לחצו כאן לקבלת טיפים על הצללות וחיטוב הפנים