איפור מבוגרות

לכל אישה סיפור שונה, ייחודי לה ומייחד אותה. לכל אחת תווי פנים (ואופי) שונים משל זולתה. איפור מבוגרות מקצועי הוא מלאכת מחשבת. הוא מחייב קריאה נכונה, רגישה וקשובה (שהרי כל פנים מספרות סיפור יחיד ומיוחד) של פני האישה ויכולת של המאפרת המקצועית "לקרוא" בין ה"מילים" ולהציע, באמצעות האיפור, פרשנות חדשה, מקורית, מלהיבה ומרעננת.

איפור מבוגרות אישי – זה הסיפוּר

איפור עד הבית מקצועי ואישי למבוגרות מעמיד אתגר מיוחד למאפרת. טבעי וצפוי שנשים מבוגרות יבקשו להסתייע באיפור לא רק להבלטת אזורים ואיברים מסוימים בפניהן אלא גם ולא אחת בעיקר- להבלעתם. יעידו על כך בוודאי מי שכל קמט וכל חריץ, דקיקים ככל שיהיו, כמעט בלתי נראים, מאיצות ומריצות אותן אליי…
כמי שמתמחה, בין השאר, באיפור מבוגרות, אני מאומנת ומיומנת בהתאמת סוג האיפור לפני האישה. לא אחת מגיעות אליי נשים שחשות וחושבות ( גם אם אין כל הצדקה ואין כל סיבה לתחושתן ולמחשבתן) כי מצב פניהם על-הפנים ומבקשות, מצפות וממש מתחננות שאאפר אותן באופן שבו יטושטשו, יובלעו ואם אפשר ייעלמו כליל אפילו הקמטוטים הזעירים ביותר שהזמן חרץ סביב השפתיים.
לקוחות רבות לא יוכלו להעיד כי אני מחוללת נסים אבל הן כן יגידו שבאמצעות האיפור אני מצליחה לעשות נפלאות. זו גם השאיפה שלי. זה האתגר המקצועי ויותר מכל זו התקווה שלי- לעשות את הנשים המאופרות מאושרות.

סבלנות משתלמת – רואים בעיניים

יותר מכל, איפור נשים מבוגרות מחייב סבלנות. הוא לוקח זמן. לעולם לא אסתפק רק במריחת משחה ובמשיחת צבע. תמיד אעשיר את הטיפול ואגוון אותו בשיחה על משמעות העיצוב והסגנון האישי, על האופן שבו ניתן לשלב את האיפור בלבוש תואם, בסידור שיער וגבות, בכל הפרטים אשר רק צירופם עשוי ליצור הופעה מושלמת.
אני משתמשת בחומרי האיפור המשובחים שיותר, של יצרניות שהן מותגים בתחום תעשיית היופי והקוסמטיקה. הודות לניסיון מצטבר ולעבודה עם אין-ספור נשים, אוכל לייעץ גם לך כיצד לעצב את התדמית וליצור את הדימוי המבוקש. כמו כן אייעץ לך כיצד תוכלי לטפח עצמך באופן שוטף, יומיומי.
לא מעט נשים (בלשון המעטה…) יוכלו להעיד על השינוי העצום, הדרמטי לפעמים, שחולל בהם האיפור. הביטחון העצמי שלהם השתפר, דימוי הפנים בפרט ודימוי הגוף בכלל. שוב הן אינן מתביישות להיראות בציבור אלא ההיפך- נהנות להיחשף. אני יכולה לקבוע בוודאות כי יש נשים רבות אשר האיפור המקצועי שינה את איכות חייהם ושיפר אותה לבלי הכר.

חנה אביב הינה מאפרת מקצועית המתמחה באיפור לאירועים בכלל ובאיפור לכלות בפרט!

לחצו כאן לקבלת מידע על סדנאות איפור לגיל הזהב