איפור לאירועים

בכדי להרשים ולהראות אופנתיות, נשים רבות מעוניינות להתאפר לפי צו האופנה. לא פחות חשוב לדעת להתאים לוק מעודכן ומחמיא למבנה גוף ופנים ולדעת איזו אופנה יתאים למאופרת לאמץ. חשוב לנעול נעליים מתאימות, להצטייד באקססורייז תואמים, לבחור בתסרוקת מרשימה וכמובן להתאפר בטוב טעם. עולם האיפור אינו מפסיק להתפתח לרגע וישנם שפע מאפרים אשר מציעים את שירותיהם- חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות, חנה אביב מקפידה להתעדכן באופנות בארץ ובחו"ל ולשלבם עם סגנונה האישי.

להתאמה מושלמת- פני אל חנה אביב

חנה אביב הינה מאפרת אופנה וכלות וניסיונה רב השנים בעולם האיפור והאופנה מאפשר לה לדעת להטעים איפור למאופרת, לבגד ולאירוע. בכל טכניקות האיפור העדכניות ובכל הטרנדים בעולם האיפור ומאפשר לה להתאים עבורך את האיפור המדויק לך ביותר. כזה שמחמיא לתווי פנייך, מתאים לטעמך האישי, הולם את התסרוקת ומשתלב בהרמוניה עם האביזרים המשלימים בהם את משתמשת כמו תיק, תכשיטים, אביזרים לשיער וכו'. כזה שנראה מושלם עם הבגד שתלבשי באירוע הקרוב –זה יכול להיות- חתונה, אירוע משפחתי, יום הולדת, איפור למסיבת פורים ועוד. חנה יודעת כיצד להתאים לכל אחת את הסגנון הנכון ומשקיעה את מירב המאמצים, הזמן ותשומת הלב בכל לקוחה.

חשוב לציין כי מעבר לידע וההבנה בהתאמת האיפור לכל אשה, משתמשת חנה רק באיפור משובח אשר שייך לחברות הקוסמטיקה המובילות ביותר. החומרים עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים.

התחושה הפנימית שלך מקרינה על המראה שלך

כאשר האיפור מתאים לך וגורם לך להרגיש יפה ומושכת- את הופכת להיות עוד יותר יפה משום שתחושותייך מקרינות על המראה החיצוני וחנה אביב יודעת בדיוק איך לגרום לדבר להתרחש ולשפר את הדימוי העצמי והביטחון העצמי שלך. חנה יודעת כי איפור אשר מתאים לאשה אחת לא תמיד יתאים לאשה אחרת וההיכרות העמוקה שלה עם נשים רבות וסוגי איפור מגוונים מאפשר לה לבצע את ההתאמה המושלמת. מעבר לתחושתך הפנימית, האיפור והתחושה הטובה שלך יגרמו לסביבה להרעיף עלייך מחמאות.

להתאפר סתם ללא סיבה

חשוב שתזכרי כי את יכולה להתאפר גם סתם, ללא סיבה, פשוט בשביל ההרגשה הטובה שלך (כן, מותר לך להרגיש יפה!). אשה מטופחת (לא בצורה מוגזמת אלא בטעם טוב) לא ממש צריכה סיבה כדי להראות אסתטית ומרשימה ולא ניתן להתעלם מכך.
חנה אביב מזמינה אותך להיות מלכה גם אם את לא בעלת האירוע

לצפייה בטכניקות האיפור שלי תוכלו לדפדף בגלרייה או לבחור נושא רלוונטי: איפור אישי, איפור לבת מצווה, איפור לחתונה, איפור ביוטיאיפור לנערות, איפור מבוגרות, איפור עד הבית, איפור ערב