איפור ביוטי

איפור ביוטי הוא מגע של יופי בפנייך. נשים מתאפרות למטרות שונות: לאירועים רשמיים,איפור ביוטי לחתונות, לבת/בר מצווה, למסיבות סיום ועוד. נשים מתאפרות לצילומים שונים- לקטלוגים, לתצוגות אופנה, לז'ורנלים. יש נשים שמתאפרות באופן שונה לבוקר, לצהריים וערב. כל אחת וצרכיה. כל אישה ורצונותיה, טעמיה והעדפותיה.

לרשותכן ולשירותכן מאפרת מקצועית המתמחה בכל סוגי האיפור לכל מטרה שהיא. איפור לאופנה ולהופעה בטלוויזיה. איפור לכנסים מקצועיים. איפור למעמדים שבהם את רוצה להיראות במיטבך- מסודרת , מטופחת, מסורקת למשעי, מאופרת בקפידה, במידה.

איפור ביוטי מחייב ידע וניסיון (אני מציעה ומספקת את השניים בשפע ובנדיבות). עם דרישות לתפקידים ולצרכים שונים עשוי להידרש איפור מקצועי ביותר, ליצירת חזות מבוקשת, לחידוד הבעה, להדגשת ריסים ועוד.

כאשר דוגמניות מצטלמות לקטלוגים של אופנה, האיפור חייב להיות מוקפד ומדויק לפרטי פרטים של גווני גוונים. האיפור חייב להיות עמיד ו"לשרוד"- במירכאות ובלעדיהן- לאורך שעות. השימוש בחומרי איפור ייעודיים וייחודיים, אשר תווי תקן בינלאומיים של איכות ובטיחות מהווים אישור וערובה לטיבם, מאפשר לכל אישה מאופרת להיראות במטיבה וביופיה לכל משך הצילומים.

לכל אחת יופי משלה

מאפרת מקצועית מייפה את היפות גם ללא איפור- קל וחומר עמו. מאפרת מקצועית מאפרת גם ילדות ונערות איפור אישי המותאם לכל אחת. כמו בתחומים רבים גם וביתר שאת באיפור חשוב לשמור על מידה,על מינון נכון.
יש מי שהאיפור ייראה על פניה כרמז דק בעוד על פני אחרת הוא ייראה כתוספת מתבקשת. יש מי שתיראה עם האיפור כמעט כמו בלעדיו אבל יותר רעננה, יותר חיונית, יותר זוהרת.

איפור ביוטיאיפור ביוטי הוא הפתרון למי מכן שצריכה או רוצה להיראות במיטבה, אם לאירוע, לצילום או כדי להרגיש שהיא משקיעה בטיפוח פניה כחלק בלתי נ פרד מטיפוח חזותה החיצונית, אשר משפיעה גם על הרגשתה הפנימית.

יש לי ניסיון רב ועשיר באיפור נשים במגוון גילאים למטרות שונות ומגוונות. איפור ייחודי וייעודי מותאם באופן אישי לכל אחת לפי הדרישות ממנה (לצילומים מקצועיים) והרצונות והציפיות שלה לאירועים שונים או כחלק בלתי נפרד מטיפוח יומיומי.

כמאפרת מקצועית אני לעולם לא הולכת נגד הטבע אלא זורמת עמו. לא אחת, איפור מתמצה בנגיעות צבע עדינות וכמעט בלתי מורגשות. כמי שעוסקת באיפור ביוטי באופן קבוע אני יודעת היטב מה משמעות הביטוי 'כל המוסיף גורע',לכן- אם ניתן להקביל ולהמשיל את האיפור לקול- האיפור שלי אינו תוקע בשופרות אלא פורט על כלי מיתר דקים: הוא לא מרעים קול, אלא שומר אותו שקט וחרישי.

לאחר איפור ביטוי את עשויה להיראות יפה מתמיד. נסי והיווכחי. את מוזמנת ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר לקביעת תור.

 

 

איפור ביוטיאיפור ביוטיאיפור ביוטי

 

לחצו כאן לצפיה בגלריה איפור – לפני ואחרי