איפור לכלות

סדנת איפור אישי

יום החתונה הוא היום המרגש בחייה של כל אישה, יש כאלה שגם יגידו קריטי. הכל צריך לתקתק ולתפקד בצורה המושלמת ביותר. איפור כלות הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בערב כלולותיה של כל כלה, כפי שהכלה יודעת כבר מגיל ילדות כיצד תיראה חתונתה, איך תיראה השמלה אותה תלבש, כך היא גם יודעת איזה איפור היא רוצה לליל כלולותיה. אך חלומות לחוד ומציאות לחוד, ואמנם הדמיון שלנו מספק לנו כיוון כללי, תפקידי לרדת עם הכלה לרזולוציות הקטנות ביותר על מנת להביא את החלום לכדי מציאות. איפור כלה מכיל בתוכו ניואנסים קטנים ורגישים שאני ממליצה בחום להיעזר באשת מקצוע על מנת להגיע לתוצאות הרצויות לך. עדיך להיעזר באשת מקצוע שתעזור לך בהבאה לידי ביטוי את דמיונך ויהפכו אות” לכלה המושלמת, אני ממליצה אף לעשות זאת בשלב מוקדם של תכנון החתונה על מנת לוודא שהכל יהיה מושלם כשהיום הגדול יגיע.

 אז איזה איפור עדיף לכלה?

באיפור כלות אין עדיף, יש טעם והעדפה אישית. אני יכולה לכוון את הכלה המיועדת על ידי הבנה איזה סוג כלה היא רוצה להיות. ישנן הרבה סוגי כלות בינהן תוכלו למצוא את "הכלה הקלאסית". הכלה הקלאסית מאופיינת בשמלה לבנה עדינה, לא גרנדיוזית שאליה יתלווה איפור עדין בצבעי בז' או שמנת שיצרו קו עיצובי אחיד בין השמלה לאיפור הכלה. מנגד תוכלו למצוא את "הכלה הדרמטית". הכלה הדרמטית מאופיינת בשמלת כלה לא שיגרתית (יכולה להיות חושפנית מאוד, או בולטת מאוד) שאליהן יתלוו תכשיטים לא שגרתיים. לכן על מנת להשלים את הקו העיצובי הלא שיגרתי (ויש כאלו שיגידו גם מעט פרוע) אדאג לכך שאיפור הכלה יהיה נועז יותר, בעל גוונים חזקים על הסקאלה שבין ירוק לסגול.

בין לבין תוכלו למצוא את "הכלה הרומנטית" אשר אופי האיפור שלה לא יהיה צעקני, אך מורגש. שפתיה יהיו משוכות בגוון אדום וגווני האיפור השולטים יהיו על הסקאלה שבין סגול לשמפניה. לאחר ששטחתי בפניכן רק חלק מהאופציות הקיימות, יהיה זה חשוב להחליט כבר בתחילת התהליך איזו מין כלה תרצי להיות, במידת הצורך נעשה הדגמות ובדיקות על מנת לוודא כי נקבל את התוצאה היפה ביותר בשבילך – הכלה.

כמו כל שוק החתונות, כך גם שוק איפור הכלה מוצף והתחרות היא רבה. עלייך בתור כלה חכמה לבחור את מאפרת הכלות שתדע לדאוג לך בצורה הטובה ביותר ואשר יש בינכן כימיה מצויינת. ההמלצה שלי היא מיד לאחר בחירת השמלה לעשות סקר שור ולפגוש מספר מאפרות כלות לאירועים, לבחון את תיק העבודה שלהן ורק לאחר מכן לאחר התרשמות הן מהמאפרת והן מתיק עבודותיה לבצע את ההחלטה המושכלת.

בכל מקרה אני כאן לעזור ולסייע

שלכן, חנה אביב.