איפור לחתונה

חתונה – היא אירוע של פעם בחיים! 

כל כלה רוצה להיראות בליל כלולותיה יפה, זוהרת, מהודרת. גם מי מהן שלובשת את הפשוטה בשמלות.
איפור כלות לחתונה הוא איפור לקראת ערב חשוב ומכונן בחיים. ערב מרגש, בלתי נשכח.
ערב שבו החתן והכלה יצולמו מכל זווית אפשרית. הצילום הוא מה שייוותר, מה שייזכר, לבד מהזיכרונות.
איפור לחתונה אמור להיות איפור חזק במיוחד, הואיל ובשעות שקודמות לחתונה עצמה, וקל וחומר במהלכה, הכלה מצולמת פעמים רבות. הבזקי אור המצלמות והתאורה באולם או בגן האירועים לא רק שוזפים את פניה אלא גם מחממים אותן.

האיפור עומד במבחן תובעני במיוחד בליל הכלולות וגם בשעות שקודמות לחופה ולקידושין. האיפור אמור להחזיק מעמד במשך שעות רבות, לרבות בריקודים שאליהם עשויה או עלולה הכלה להיגרר בעל כורחה בלהט השמחה הסוחפת…
אני מאפרת כלות מקצועית הדואגת לך לאיפור מושלם ביום חתונתך בחרדת קודש מיוחדת. אני חשה אחריות ומחויבות גדולות במיוחד. אני יודעת עד כמה חשוב לכלה להיראות במיטבה מודעת לכובד הציפייה ממני כמי שתפקידה לאפר את הכלה.

איפור לערב יחיד ומיוחד

על מנת לשוות לך מראה מושלם גם ואולי בעיקר לדעתך ולתחושתך, את מוזמנת ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ וטיפול מקצועי חם ואישי מוקפד ומדויק כחוט השערה.
כל חומרי האיפור הן מתוצרתן של החברות המובילות בשוק הקוסמטי ובתעשיית היופי העולמיים. מה שמתאים לדוגמניות המגזינים והמסלול ולמלכות היופי ודאי עשוי להתאים גם לך, שרוצה להיראות בליל כלולותייך מלכה או לכל הפחות נסיכה.
כדי להתנסות באיפור מתאים רצוי לקבוע מועד מ… בעוד מועד. תכנון האיפור הוא חלק בלתי נפרד מביצועו ולמעשה שלב הכרחי ליצירת איפור שיהלום את פנייך וימצא חן בעינייך ובעיני הסובבים אותך.
יותר מאשר איפור לקראת כל אירוע אחר, איפור לחתונה חשוב במיוחד היות שכל הזרקורים יהיו מופנים אלייך. את זו שתעמדי מתחת לחופה ובמרכזו של מעגל הריקודים; את זו שתינשאי על כפיים; את זו שהצלם יחדד אלייך פעמים רבות את עדשת מצלמתו וצלם הווידאו אף הוא יילך ויעקוב אחרייך במשך כל הערב: באשר את ובעלך תלכו, יילך גם הוא.

אשמח לאפר אותך לקראת הערב החשוב והמרגש בחייך. מזל טוב!

 

לחצו כאן לצפיה בקטלוג קולקציית כלות 2013