איפור לבת מצווה

מה עושים ההורים כאשר הילדה, שחוגגת בקרוב בת מצווה, רוצה להיראות כמו כלה, כמו גדולה? התשובה פשוטה:ממלאים את רצונה ב… רצון ובאהבה. מכבדים את זכותה להיראות במסיבת בת המצווה יפה, מהודרת, מטופחת ומאופרת.איפור לבת מצווה

מאפרת מקצועית מציעה את שירותיה לאיפור בנות מצווה. החומרים פשוטים: קרם לחות. מייק אפ. איפור עיניים בקו דק-דקיק, עם קונסיילר בהיר, להדגשת העיניים היפות משכבר (תודה לטבע ולגנטיקה). מתאימים צללית, מורחים מעט מסקרה להדגשה, הדגשת אודם השפתיים או בצבע ורוד,בעזרת עיפרון שפתיים, ליפסטיק.

להתאמת איפור אישי מיוחד ומיועד לילדה, אשר במסיבת בת המצווה מציינים את המעבר שלה מילדוּת לנעורים, מומלץ להתקשר מבעוד מועד, כדי לא להותיר את האיפור לרגע האחרון.

כשם שבת המצווה בוחרת את הלבוש ואת הנעליים, את השרשרת ואת הצמידים (שהרי טבעי שהיא תרצה להיראות גברת מגונדרת) כך,בהתאמה, היא ודאי תרצה לבחור את האיפור.

נסיכה ליום אחד

באיפור בת מצווה אני משקיעה מאמץ מיוחד מתוך הבנת חשיבותו עבור כלת השמחה. חשוב לי לשמח אותה ואת הקרובים היקרים לה ובעצם את כל מי שישתתפו במסיבת בת המצווה.

איפור לבת מצווה

האיפור יורד אבל המזכרת נשארת. בתמונות תיראה הילדה-נערה מאופרת ומסורקת, לבושה כנסיכה. זה היום שלה. עיני כל האורחים ממוקדות בה. רואים. היא רוצה להיות ראויה למבטיההשתאות והפליאה שאחריהן, כצפוי, יבואו המחמאות ויישמעו המלים החמות והמחמיאות- איזה יופי. את נהדרת. האיפור – שיגעון.

חשוב לציין כי איפור אמור להדגיש, לייפות, לזרום עם הפנים. האיפור גלוי, אמנם, אבל בה בעת הוא משמש כרקע. הוא מבליט ומדגיש את מה שנכון ויפה להדגיש ומבליע ומטשטש את מה שרצוי שיובלע ויטושטש.

הואיל ועור הפנים של בנות המצווה הוא עור צעיר, חלק ורענן עבודת האיפור אינה עבודה רב שכבתית אלא תוספת דקה.

אני שמחה להציע שירותי איפור מקצועי לבנות מצווה. לא אחת אני מוצאת עצמי כמי שהתפקיד העיקרי שלה באיפור בת מצווה הוא לאפשר לה להיראות טבעית, עם תום הילדות והנעורים היפה. ניתן להגדיר את מלאכת האיפור כנגיעות קטנות, רכות. לא כציור רב שכבתי אלא כרישום בעיפרון. ובמקום שבו הטבע לא עושה את שלו, הצבע עושה זאת באופן הטבעי ביותר.

גם לבת שלכם החוגגת בשעה טובה בת מצוו מגיע להיראות הכי יפה שהיא עשויה להיות. אעשה כל מה שניתן ואשאף לעשות אף מעבר לכך ברצון בשמחה עם המון ניסיון ואהבה.

מזל טוב!

חנה אביב – מאפרת מקצועית המתמחה באיפור לאירועים בכלל ובאיפור לכלות בפרט!

לחצו כאן לצפיה בקטלוג איפור לפורים