איפור לבית הספר

איפור לנערות

האיפור צריך להיות רך ונקי, אני ממליצה כמה שפחות איפור בגיל ההתבגרות שתו הרבה מים זה עושה טוב לעור הפנים, העור צריך לנשום לא תמיד נכון להסתיר את פצעי הבגרות במייקאפ כי אז אנחנו סוגרים את הנקבוביות .

אני הייתי הולכת על מייקאפ פודרה על מנת לטשטש מעט את האדמומיות של הפנים אם יש פצעון מסויים שרוצים לכסות לקחת קונסילר ולעשות את זה אזורי, בכלל במקום לשים מייק אפ על כל הפנים קחו קונסילר שימו באזור של ארובת העין טשטשו טוב קצת סומק עם צללית נקייה מקרה ואודם בגוון ורוד או גוון טבעי יותר ואת תצאי מושלמת.

עוד מוצר מושלם במקום מייקאפ שימו דמי מייקאפ, כיום יש בפארמים מוצר שהוא קרם לחות עם צבע לדוג: מוצר של גרנייר , ואז גם שמתם לחות וגם קיבלתם פנים חלקות יותר.

לגבי מסקרה טיפ שבעייני הוא מאוד חשוב תנסו לשים מסקרה רק שאין לכן ברירה אם זה לאירוע או ליציאה שחשובה לכן למסקרה יש נטייה לשבור את הריס במיוחד עם היא מסקרה שעמידה במים וחבל אתן כ"כ צעירות ויהיה לכן מספיק זמן להשתמש במוצר הזה.

סומק- השתמשו בצבעים לא נועזים בכלל יש נטייה לבנות לחשוב שאם האיפור יהיה בולט יותר אז זה יותר יפה – זה לא נכון אפשר ליצור איפור מאוד טבעי ונכון ולהראות מושלם מכירות את הפתגם LESS IS MORE תאמצו אותו הוא ישמש אתכן בעולם האיפור מאוד פשוט תעשו את זה בצורה נכונה בלי לדלג על השלבים .

 

מקווה שעזרתי ואם יש לך שאלה את מוזמנת לפנות אליי ולשאולMakeup_Bat_Mitzvah_2