איפור כלות - להדגיש את היופי שבו חנן אתכן הטבע

מתחתנת? אצל מי את מתאפרת? איך תדעי כי בחרת במאפרת המתאימה ביותר לאיפורך?
שאלות אלה ודאי מעסיקות אותך, המיועדת להיות כלה בעוד ימים אחדים, הערב החשוב והמרגש בחייך מגיע או-טו-טו. טבעי שאת מצפה להיראות בו יפה כתמיד. הטבע ודאי העניק לך מעלות וסגולות ועשה בך, בתמיכת התורשה, יופי של עבודה. מטרת איפור כלות היא לחדד ולהדגיש ובמקומות שבהם מתבקש- להצניע ולהבליע קווים, קמטוטים, נקודות קטנות, מגיע לך האיפור היפה ביותר. מגיע לך ליהנות משירותיה של המאפרת הטובה ביותר.
איפור כלות בסגנונות שונים היא מיומנות מיוחדת. היא מחייבת את המאפרת המקצועית להיות קשובה ורגישה לצרכים, לרצונות, לציפיות. כאשר את, הכלה המיועדת, מפקידה את פנייך בידיה של המאפרת שלנו היא משקיעה בהם את כל משאבי הידע, הניסיון, אהבת המקצוע ובעיקר- אהבת האדם שזורמת לה בדם.
היא משתמשת, באופן מדוד ומידתי, במינון מדויק, בתכשירים המשובחים ביותר, כדי שהאיפור יישאר יציב על פנייך לאורך כל משך החתונה (ואף לפני כן, בצילומים, בקבלת הפנים)

איפור כלות בהתאמה אישית מושלמת

איפור כלות
יש לך סיבות טובות לבחור להתאפר לקראת ליל כלולותייך על ידי המאפרת שלנו:
1. היא מתאימה את האיפור לצבע ולגוון השיער, לסוג העור ומרקמו ולתווי פנייך, לצבע העיניים.
2. היא יודעת מה להאיר ומה להצל, מה לחדד ולהבליט ומה לטשטש ולהבליע באמצעות האיפור.
3. היא תשווה לך, הודות לאיפור, את המראה שאת מבקשת להיראות בו- סולידית, זוהרת, קלאסית, אטרקטיבית.
4. האיפור עמיד באור הבזקי המצלמות, התאורה וה… זיעה.
5. תמורה מלאה לעלות השירות הניתן במחיר תחרותי ואטרקטיבי ליצירת המראה היפה האולטימטיבי.

איפור כלות – אביב הגיע/(ה)

חנה אביב, מאפרת מנוסה, מאומנת ומיומנת, אשר ברזומה שלה איפור אין-ספור כלות (רבות מהן שיבחו אותה במלים חמות ומחמיאות- מי בכתב ומי על פה) שוקדת על האיפור כלות בקפידה, בסבלנות, לאחר שהיא מוודאת עם הכלה המיועדת כיצד היא רוצה להיראות.
בעוד עבור רבים איפור הוא מסכה והעמדת פנים- בידיה המקצועיות, בתפיסתה את מהות האיפור ובאופן שבו היא משכילה, מיטיבה ומפליאה ליישם אותו היא מצליחה להפוך את האיפור לנעימת רקע ענוגה, להד יפה, לנגיעה המעצימה ומרככת בה במידה את יציר כפיו של הטבע, אשר ברא אותך כפי שאת.
המאפיין הייחודי המובהק של עבודת האיפור המהוקצעת, המסוגננת והמעודנת של חנה אביב הוא מראה הכלה בליל כלולותיה, אשר לא ניכרת על פניה על טביעת חותם של איפור ובכל זאת כל מה שיפה ועדין בה מודגש וזוהר.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על מאפרת כלות עד הבית