איפור כלות

1415606995

איפור כלות – חנה אביב

הגעת ליום המיוחל, יום החתונה. זהו כמובן אחד הימים השמחים והמרגשים בחייך, אך מעבר להכל, זהו היום בו את שואפת להיראות הכי טוב. בדיוק כפי שציירת בדמיונך כאשר דמיינת לעצמך את יום חתונתך.

בכדי להשיג את התוצאה הזו, הכרחי לדאוג לאיפור כלות איכותי ומקצועי ככל הניתן, לא רק על ידי המאפרת המקצועית, אלא גם להתחשב בתנאים השונים והמגוונים אשר תיתקלי בהם במהלך היום המיוחד שלך וישנם תנאים רבים.

אז באילו תנאים עלינו להתחשב כאשר מתייחסים לאיפור כלות בניגוד לסתם איפור של ערב רגיל?

תנאים חשובים לאיפור כלות

ראשית צריך להתחשב בהופעתה הכוללת של הכלה (מצבע השמלה ועד לאקססוריז אותן היא לובשת), בשמלת הכלה בכללותה, איזה עיצוב שיער בחרה הכלה (האם לכלה יש שיער קצר או ארוך? האם בחרה בעיצוב שיער גבוה או נמוך?), מה סוג התאורה הקיימת באולם בו בחרתם להתחתן?, מתי החתונה (חתונת צהריים או חתונת ערב? האם היא תתרחש באולם סגור או בגן?), באיזו עונה בשנה מתרחשת החתונה? וכמובן גוון עורה של הכלה.

גם באיפור מקצועי אילו שאלות חשובות שיש לשים עליהן את הדעת, אבל באיפור כלות שאלות אלו מהוות גורם מכריע כאשר נבחר את האיפור המתאים ביותר לכלה, מאחר והיא מהווה את מסמר הערב ואור הזרקורים מופנה אליה למשך כל הערב.

מדוע אני משתפת אותך בכל הפאקטורים? מאחר וכשאת בוחרת להתאפר אצלי ,חנה אביב, אני מעוניינת שהתהליך יהיה תהליך של הפרייה משותפת בו גם הכלה תוכל לתת לי את הפידבקים שנכונים ביותר עבורה. אחרי הכל, אין איפור זהה לכלה בליל כלולותיה ויחדיו נקלע לטעמך הרצוי.

בין אם זה בשבועות המקדימים לחתונה ובין אם זה ביום הגדול עצמו, אצלי תקבלי את השירות הטוב ביותר. טרם החתונה תגיעי אלי לסטודיו לשיחת ייעוץ ותיאום ציפיות וכמובן על מנת שנוכל להתנסות ולהתאים לך ביחד את האיפור שיתאים לך בצורה מושלמת ליום הכלולות שלך.

כמובן שישנם גורמים שלא ניתן להתחשב בהם ממרחק של זמן, אבל ניתן לסכם מראש על מהו האיפור האופטימאלי עבורך בכדי שביום הגדול לא תצטרכי לקבל החלטות גורליות מסוג זה בלחץ של זמן.

אני אהיה אחראית על כל ההכנה המקדימה על מנת שביומך הגדול לא ישאר לך דבר מלבד להתרווח אחורה ולהינות מתהליך האיפור והפיכתך לנסיכה לערב אחד.

אז בין אם יש לך שאלות נוספות, או שתרצי לעבור להתרשם מהסטודיו, או לדבר איתי על אילו חומריי איפור נשתמש בערב הגדול שלך, את מוזמנת להרים את השפורפרת ולחייג

חנה אביב, איפור כלות, 050-7723543